Współpraca

W czerwcu 2017 minęło pół roku działalności strony Tata Piłkarza. Przez ten czas nasz blog piłkarski stał się ciekawym miejscem w sieci, chętnie odwiedzanym przez sporą grupę osób.

Zaledwie od stycznia blog Taty Piłkarza odwiedziło ponad pięć tysięcy unikalnych użytkowników oraz  odnotowaliśmy ponad 250 tysięcy wyświetleń! Na Facebooku obserwuje nas już ponad 4000 osób! To niesamowity wynik, zważywszy na to, że treści na tej stronie, kierowane są do grona osób zainteresowanych piłką nożną, ale nie tylko.

Miejsca na mapie Polski, z których odwiedzano blog Taty Piłkarza
Nasze wpisy chętnie udostępniają kluby i szkółki piłkarskie, trenerzy, zawodnicy, rodzice małych sportowców oraz organizatorzy najróżniejszych wydarzeń sportowych. Niezmiernie mnie to cieszy!

W związku z rosnącą popularnością strony postanowiłem zaproponować kilka możliwości współpracy. 

Jeśli prowadzicie Państwo ciekawą działalność skierowaną do środowiska piłkarskiego lub rodziców małych piłkarzy, chętnie poinformuję Czytelników o nowinkach z branży, sprzęcie, targach, szkoleniach itd. 

Tata Piłkarza zawodowo zajmuje się produkcją multimediów, zdjęć, grafik, filmów oraz komunikacją w internecie, dlatego chętnie nawiążę współpracę w tym obszarze.

Obecnie współpracuję m.in. z Decathlon Bydgoszcz, z którym przygotowujemy serię testów sprzętu piłkarskiego. Przykładowe realizacje można zobaczyć TUTAJ

Przykładowa forma: W ramach współpracy z bydgoskim klubem BKS Chemik, zaprojektowaliśmy tablice informacyjne dla rodziców. LINK

Jeśli organizujecie Państwo ciekawe wydarzenie piłkarskie, które może zainteresować Czytelników naszego bloga, chętnie je odwiedzę z kamerą lub aparatem i wykonam foto lub wideo relację dla Państwa.

Przykładowe realizacje foto możecie zobaczyć tutaj: LINK
Przykładowa wideo relacja LINK

Jestem otwarty na wszelkie inne formy współpracy. Serdecznie zapraszam do KONTAKTU

[ŁO, tata piłkarza]

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter