Napisali o nas

BKS Chemik Bydgoszcz
Dziś przed wejściami na boiska treningowe zawisły tablice informacyjne dla Rodziców. To zbiór zasad, które naszym zdaniem ułatwiają pracę trenerom i sprawiają, że dziecko może lepiej i efektywniej trenować :)

Dziękujemy Tata Piłkarza za projekt tablic LINK

------------------------

Miło mi, że już w pierwszym dniu życia bloga Tata piłkarza, napisał o nas jeden z najlepszych portali o piłce dziecięcej w Polsce - Piłka Nożna dla Dzieci (LINK)


Tata Piłkarza!

Rodzice to ostatnio dość gorący i popularny temat krążący w środowisku trenerskim. Jako PNDD mocno wierzymy w to, że odpowiednia współpraca na linii rodzic - dziecko - trener jest kluczem to harmonijnego rozwoju młodych piłkarzy.

Dlatego chcemy przedstawić nową inicjatywę zapoczątkowaną przez rodzica! Blog TataPilkarza.pl. Naprawdę warto spojrzeć na szkolenie oczami rodzica, zaangażowanego w rozwój swojego dziecka!

Zachęcamy zarówno rodziców, jak i trenerów, do śledzenia Tata Piłkarza. Ciekawe miejsce, młody piłkarz i zaangażowany rodzic!

www.tatapilkarza.pl/
www.facebook.com/tatapilkarza/

Polecamy!

/ Michał Stolarski


------------------------

Krótka wypowiedź Taty piłkarza na blogu minikozetka.pl:

OJCIEC I SYN – RELACJA, KTÓRA WPŁYWA NA MĘSKIE ŻYCIE LINK

------------------------

Matka NIEpolka 


... Są ludzie, których spotykamy również po coś... i może na początku wydaje Ci się, to dziwne czy niepotrzebne ale przyjdzie czas kiedy stwierdzisz, że to miało jakiś sens. Chciałam dzisiaj Wam kogoś przedstawić. Poznaliśmy się kiedyś przy okazji wspólnego zlecenia w weselnych klimatach. Okazało się, że choć tego dnia był operatorem to jest to człowiek z niezwykłą pasją do muzyki - potem okazało się, że to również super tata a konkretnie Tata Piłkarza <3 naprawdę szczerze cieszy mnie fakt, że zawitał w blogowym świecie - zobaczcie sami.

LINK

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter