Kalendarium

Postanowiłem zebrać w jednym miejscu ważniejsze wydarzenia, w których braliśmy udział.
Lista nie zawiera treningów, mniejszych turniejów oraz setek (lub więcej) godzin spędzonych na osiedlowym orliku. 

08.12.2018 - Sparing z KS Gwiazda 2006, drużyna z I Ligi woj. D1(1:3 dla Gwiazdy)
06.12.2018 - Mikołajkowy turniej halowy w Świeciu, 5. miejsce. 
17.11.2018 -  I Liga Wojewódzka, Młodzik D2 (2007 I), mecz: Wisełka  - Dwunastka Włocławek 2:1 (Bydgoszcz) - wicemistrzostwo województwa.
10.11.2018 -  I Liga Wojewódzka, Młodzik D2 (2007 I), mecz: Wisełka  - Gol Brodnica 0:3 (Brodnica)
04.11.2018 -  I Liga Wojewódzka, Młodzik D2 (2007 I), mecz: Wisełka  - MUKS CWZS 1:3 (Bydgoszcz)
28.10.2018 -  I Liga Wojewódzka, Młodzik D2 (2007 I), mecz: Wisełka  - Olimpia Grudziądz 1:0 (Grudziądz)
21.10.2018 - I Liga Wojewódzka, Młodzik D1 (2006), mecz: Wisełka - SP Zawisza Bydgoszcz  0:2
20.10.2018 -  I Liga Wojewódzka, Młodzik D2 (2007 I), mecz: Wisełka  - Elana Toruń 1:1 (Słowiańska)
14.10.2018 -  I Liga Wojewódzka, Młodzik D2 (2007 I), mecz: Wisełka  - Gwiazda Bydgoszcz 6:2 (Bydgoszcz)
14.10.2018 - I Liga Wojewódzka, Młodzik D1 (2006), mecz: Wisełka - Chemik Bydgoszcz 4:1 (Słowiańska), GOL!
07.10.2018 - III Liga Okręgowa, Młodzik D2 (2007 II), mecz Wisełka - Fala Świekatowo 0:2 (Bydgoszcz, Słowiańska)
07.10.2018 -  I Liga Wojewódzka, Młodzik D2 (2007 I), mecz: Wisełka  - Juventus Toruń 2:1 (Toruń)
30.09.2018- I Liga Wojewódzka, Młodzik D2 (2007 I), mecz: Wisełka  - 12 Włocławek 3:2 (Włocławek)
29.09.2018 - I Liga Wojewódzka, Młodzik D1 (2006), mecz: Wisełka - MUKS CWZS 0:3 (Słowiańska)
24.09.2018 - udział w Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży. 
18.09.2018 - I Liga Wojewódzka, Młodzik D2(2007 I), mecz: Wisełka  - Gwiazda Bydgoszcz 5:0 (Bydgoszcz)
16.09.2018 - I Liga Wojewódzka, Młodzik D2(2007 I), mecz: Wisełka  - MUKS CWZS 1:0 (Bydgoszcz)
15.09.2018 - III Liga Okręgowa, Młodzik D2 (2007 II), mecz Wisełka - Cis Cekcyn 1:2
08.09.2018 - I Liga Wojewódzka, Młodzik D2(2007 I), mecz: Wisełka  - Olimpia Grudziądz 2:2 (Bydgoszcz)
04.09.2018 - I Liga Wojewódzka, Młodzik D2(2007 I), mecz: Wisełka - Juventus Toruń 3:0 (Toruń)
02.09.2018 - III Liga Okręgowa, Młodzik D2 (2007 II), mecz Wisełka - Fala Świekatowo 1:5 (Świekatowo)
01.09.2018 - I Liga Wojewódzka, Młodzik D2(2007 I), mecz: Wisełka - Elana Toruń 3:0 (Toruń) ( GOL `21)
29.08.2018 - III Liga Okręgowa, Młodzik D2 (2007 II), mecz: Wisełka - Start Pruszcz 13:0 (Pruszcz) (2 as.)
25.08.2018 - I Liga Wojewódzka, Młodzik D1 (2006), mecz: Wisełka - MUKS CWZS 1:1 (Gdańska 163)
10-17.08.2018 - Obóz stacjonarny KS Wisełka Bydgoszcz - Fordon. 
21-28.08.2018 - Obóz klubowy KS Wisełka Bydgoszcz - Fordon, OSIR Wągrowiec.
01-07.07.2018 - Lech Summer Camp, Wronki. 
22-24.06.2018 - Finał Finałów Deichmanna, Wałbrzych, Argentyna U-11, 18. miejsce.
20.06.2018 - Finał wojewódzki Ligi Orlika, Bydgoszcz, 2 miejsce. 
10.06.2018 - Mistrzostwo bydgoskiego finału Deichmanna.
03.06.2018 - Minimistrzostwa Deichmann, koniec fazy grupowej. Argentyna U-11, gr. 1. 2 miejsce.
02.06.2018 - Mistrzostwo ligi Orlika. 1 miejsce w okręgu bydgoskim na ok. 100 drużyn.
01.06.2018 - Mini Mundial, obiekty Zawiszy Bydgoszcz. 
25.05.2018 - Sparing z Kadrą KPZN 2007
17.05.2018 - 1 miejsce w turnieju klas piłkarskich - Norkowski Cup.
13.05-02.06.2018 - 4, finałowa runda ligi Orlika.
15.04-10.06.2018 - Minimistrzostwa Deichmann Bydgoszcz, drużyna: Argentyna U-11, gr. 1.
07.-29.04.2018 - 3. runda Ligi Orlika KPZPN, miejsca od 1-16. Awans do gr. 1-4.
30.03.2018 - Debiut w I Lidze Wojewódzkiej Młodzika z drużyną 2006 - MUKS CWZS, obiekty Zawiszy.
24.03.2018 - Sparing z Wisełką 2006 - Wisełka 2005/4, Stadion przy ul. Słowiańskiej.
10.03.2018 - Sparing Wisełka 2008/2007 - Wisełka Solec Kujawski 2008/2007.
07.03.2018 - Półfinały BOM w piłce nożnej. 5. miejsce na 30 drużyn z rocznika 2006.
03.03.2018 - Turniej Mały Rycerz Cup 2018, Solec Kujawski, 3 miejsce.
25.02.2018 - Turniej DSPN Kwidzyn, 6. miejsce. 
22.02.2018 - Sparing z KS Unią Solec Kujawski, Bydgoszcz.
17.02.2018 - Finał Pucharu Prezesa PZPN, Warszawa, ćwierćfinał, miejsca 5-8.
12-16.02.2018 - Piłkarskie ferie, obóz dochodzeniowy, Wisełka.
27.01.2018 - Wisełka Protektor Cup, Bydgoszcz, 8 miejsce.
21.01.2018 - Eliminacje miejskie do Pucharu Prezesa PZPN, Bydgoszcz, ul. Karłowicza, I miejsce.
18.01.2018 - Sparing z rocznikiem 2006 z Ursusem Warszawa, Bydgoszcz, ul. Sielska.
13-14.01.2018 - Jaguar Cup, Gdańsk, 13 miejsce.
22.10.2017 - Sparing z Arką Gdynia 2007 B, Gdynia.
24.09.2017 - Debiut w lidze Młodzika starszego KPZPN (z rocznikiem 2005)
02.09.2017 - Rem Marco Cup, stadion Zawiszy Bydgoszcz, 15 miejsce na 28 drużyn.
09.2017 - Rozpoczęcie rozgrywek w lidze Orlika starszego KPZPN.
09.2017 - Rozpoczęcie nauki w klasie o profilu piłkarskim.
08.2017 - Letni obóz KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon.
07.2017 - Obóz letni FCB Escola Varsovia, Gniewino.
01.07.2017 - Turniej Decimas Cup w Sicienku, 1 miejsce.
25.06.2017 - Eliminacje do Rem Marco Cup.
06.2017 - III Ogólnopolski Turniej Brazylijskich Szkółek Piłkarskich, Bydgoszcz, 2 miejsce.
25.05.2017 - Wewnętrzny sparing Wisełki  2007 vs. 2005, stadion przy Piwnika Ponurego.
22.04.2017 - Testy do klasy piłkarskiej, orlik przy Piwnika Ponurego.
04.2017 - Liga Orlika młodszego KPZPN - 13 miejsce na ok. 100 drużyn.
08.04.2017 - Turniej przed Rem Marco Cup, stadion Polonii Bydgoszcz, 1 miejsce. 
02.04.2017 - Udział w turnieju Naki Olsztyn Cup.
01.04.2017 - Sparing z KS Unia Solec Kujawski, Solec Kujawski.
24.03.2017 - Sparing wewnętrzny Wisełki 2007 vs. 2008, orlik przy SP 65.

03.2017  - Zmiana klubu z BKS Chemik Bydgoszcz na KS Wisełka  Bydgoszcz-Fordon, trenerzy Tomasz Wysocki, Kamil Tobolski.

12.03.2017- Mały Rycerz Cup, Solec Kujawski 7. miejsce. 
15.02.2017 - Sparing z Chemikiem z Gryfem Sicienko.
10.02.2017 - Turniej Winter Błękit Cup z Chemikiem Bydgoszcz, Inowrocław, III miejsce.
30.01.2017 - Piłkarskie Ferie w Focus Mall.
26.11.2016 - Turniej w Elblągu, Brazilian Soccer Schools.
09.2016 - Rozgrywki Orlika młodszego i starszego KPZPN z Chemikiem Bydgoszcz.
30.09.2016 - Trening pokazowy z Marcinem Dorną, Chemik Bydgoszcz.
08.2016 - Obóz letni w Wapnie z Chemikiem Bydgoszcz.
07.2016 - Udział w Wakacjach z Chemikiem.

09.2016 - 06.2017  - Treningi dodatkowe w Brazilian Soccer Schools, trener Michał Stolarski.

08.2016 - Zmiana klubu z Zawiszy Bydgoszcz na BKS Chemik  Bydgoszcz, trener Tadeusz Kobusiński i Michał Stankiewicz, następnie Dariusz Omniczyński, następnie Dawid Raszka.

06.2016 - Udział w turnieju Deichmann z Zawiszą Bydgoszcz, Grecja grupa III.
05.2016 - Udział w lidze Żaka KPZPN.
29.11.2015 - Turniej Nakło Mezar Cup.
06.2015  - Udział w turnieju Deichmann z Zawiszą Bydgoszcz.
20.12.2014 - Turniej Gwiazdkowy Zawisza Bydgoszcz.
09.05.2014 -  Sparing z KS Łochowo.
26.10.2013 - Turniej Mały Piłkarz Cup w Inowrocławiu.
11.05.2013 - Udział w pierwszym turnieju Wisełka Cup z drużyną z przedszkola.

09.2012 - Rozpoczęcie treningów w Zawiszy Bydgoszcz, trener Wojciech Gill, następnie Patryk Zarosa. 

Archiwalne wydarzenia uzupełnię w "wolnym czasie" ;)

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter