czwartek, 6 sierpnia 2020

Rozpoczynamy przygodę w Juventus Academy Bydgoszcz

Jak już napisałem w naszych mediach społecznościowych, ponoć jedyną stałą rzeczą w życiu są zmiany. Po kilku latach w naszej osiedlowej, fordońskiej Wisełce, postanowiliśmy kontynuować przygodę z piłką nożną w Juventus Academy Bydgoszcz.

Ostatnie kilka lat z Wisłą Fordon na pewno zostanie w naszej pamięci na zawsze, nie tylko ze względu na wspaniałych ludzi, których w niej spotkaliśmy, ale także na niezapomniane chwile, do których na pewno będziemy wracali po latach.
Olek w barwach Wisełki Bydgoszcz-Fordon miał przyjemność uczestniczyć w mnóstwie wydarzeń jak: finały Pucharu Prezesa PZPN w Warszawie, finale turnieju Deichmanna w Wałbrzychu, mistrzostwie ligi Orlików KPZPN, kilkukrotnym topie ligowej tabeli Młodzików KPZPN, mistrzostwie Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży, niezliczonej liczbie meczów, turniejów, sparingów i innych zajęć piłkarskich.

Za wszystkie wspólne chwile bardzo Wisełce, Trenerom oraz Kolegom z drużyny dziękujemy!

Okoń w Juve 2007

Po trzech latach w klasie piłkarskiej razem ze starszym Okoniem zdecydowaliśmy, że nadszedł czas podnieść poprzeczkę i dołączyć do drużyny, w której obecnie trenuje ok. 30 zawodników z rocznika 2007, a jak wiemy, nic nie wpływa lepiej na rozwój zawodnika niż rywalizacja. W Juve 2007 trenuje obecnie wielu uzdolnionych zawodników, którzy na zajęcia przyjeżdżają nawet z miejscowości oddalonych o kilkadziesiąt km. Trenerzy Juventusu Bydgoszcz do rozgrywek ligowych w tym roczniku zgłosili dwie drużyny, do I oraz II ligi wojewódzkiej Trampkarzy. Obie drużyny grają na wysokim poziomie, szybką i przyjemną dla oka piłkę.

Przed przejściem do Juve 2007odbyłem rozmowę z nowym trenerem i dostałem jasne i czytelne informacje na temat tego, nad czym musimy pracować, żeby wskoczyć na wyższy poziom. Olek ma potencjał, fajną technikę, dużo widzi na boisku i ma ciekawe podania, ale musimy popracować nad jego mobilnością. Jest cel, fajni trenerzy, fajni koledzy, zaufanie - działamy! :)


Mały Okoń w Juve

Kiedy podjęliśmy decyzję o przejściu starszego Okonia do Juve, postanowiłem skorzystać z możliwości wzięcia udziału w otwartych wakacyjnych treningach dla rocznika 2014 z małym Okonkiem. Bardzo spodobała mi się INTENSYWNOŚĆ zajęć i porządek jaki na nich panuje. Zawodnicy od najmłodszych lat uczą się dyscypliny i skupienia. Trener zwraca uwagę na koszulki włożone w spodenki, picie wody w pozycji stojącej, a nawet na oczekiwanie na swoją kolej w ćwiczeniach, w skipie. Te wszystkie elementy moim zdaniem zaprocentują w późniejszych latach podczas meczów. Po pierwszych zajęciach Ignacy otrzymał propozycję dołączenia do grupy PRO, która właśnie powstaje. Po miesiącu treningów próbnych, postanowiliśmy dołączyć do Juve również z Ignacym.

Plusy Juventus Academy Bydgoszcz

- plan działania, czyli włoski system szkolenia,
- solidnie przygotowani trenerzy,
- intensywność zajęć,
- profesjonalna organizacja klubu,
- małe grupy treningowe,
- na potwierdzenie powyższych myślników złota gwiazdka PZPN.

ŁO, tata piłkarzy
  1. Byle dzieci były szczęśliwe i miały radość bo o to przecież chodzi

    OdpowiedzUsuń

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter