piątek, 18 sierpnia 2017

Wakacyjny tata piłkarza

Od kilku lat, w sierpniu podczas urlopu staram się ograniczać korzystanie z komputera i telefonu. Dzięki temu trochę odcinam się od bieżących spraw i problemów współczesnego świata. Czytelnicy naszego bloga w ostatnich tygodniach, być może zauważyli zmniejszoną aktywność na tej stronie. Spokojnie :) tata piłkarza tylko ładuje akumulatory przed nowymi wyzwaniami ;).

Przeczytaj także:  FCB Camp, czyli wartości Barcelony w sześć dni

Dziś podczas odwiedzin u teściów, babcia zapytała młodszego (obecnie ma trzy lata) syna o to kim chce zostać w przyszłości. Zgadnijcie co odpowiedział? :D Nie chce być ani strażakiem, ani nikim innym. Chce być piłkarzem. To oczywiście małe dziecko, które widzi swojego starszego brata spędzającego całe godziny na orliku, treningach i obozach oraz tatę, który stara się wspierać tę pasję. Na pewno mu się udziela ta atmosfera. W końcu starszy brat jest jak superbohater. W wakacje przeszliśmy się kilka razy na orlika z małym. Muszę wam napisać, że całkiem fajnie sobie radził, np. oddając strzał, nie celował w bramkarza tylko świadomie uderzał po bokach. Wiem, wiem, to tylko trzylatek ;) Wybieramy się na treningi dla maluchów.

Czy nakręci się na granie w piłkę jak jego starszy brat? Zobaczymy, nic na siłę, są jeszcze inne obowiązki od września. W końcu właśnie został absolwentem żłobka i zaczyna poważny etap edukacji w przedszkolu :)

Zapraszam także tutaj: SPIS TREŚCI

Starszy syn, którego już poznaliście właśnie kończy klubowy obóz przygotowawczy ze swoją drużyną, a jest się do czego przygotowywać. Już na początku września weźmiemy udział w wyjątkowym wydarzeniu. Jak przeczytałem na stronie jednego z uczestników będzie to turniej, w którym "spotkają się jedne z najlepszych ekip w tym roczniku (2007) w Polsce". Ciężko się nie zgodzić, poziom Rem Marco Cup 2017 będzie niezwykle wysoki. Nasza drużyna Wisełka Fordon-Bydgoszcz, zmierzy się z: Escolą Varsovia, Wisłą Kraków, MOSP Białystok, Golem Brodnica, Sandecją Nowy Sącz, RAP Radomsko. 

W innych grupach zagrają: Soccer Ropczyce, Cracovia Kraków, Legia Warszawa, AP Reissa Konin, Champion Warszawa, Olimpic Wrocław, Zawisza Bydgoszcz, Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze, Stomil Olsztyn, Korona Kielce, Dunajec Nowy Sącz, Dwunastka Włocławek,  CSiR Sępólno Krajeńskie, Lech Poznań, Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin, Arka Gdynia, Górnik Łęczna, Bałtyk Koszalin i MUKS Bydgoszcz - zwycięzca eliminacji do turnieju.

We wrześniu startuje także Liga Orlika, w której w pierwszej kolejce zmierzymy się z Akademią Juventusu, Gwiazdą i Zawiszą Bydgoszcz. Zaczynamy także naukę w klasie piłkarskiej. Będzie się działo i będzie sporo materiału na bloga taty piłkarza. 

[ŁO, tata piłkarza]

Prześlij komentarz

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter