piątek, 23 czerwca 2017

Zakończyliśmy ligę Orlika

Wisełka Bydgoszcz - Fordon 2007 zakończyła właśnie ligowe zmagania. Wśród prawie stu drużyn z roczników 2006 i młodsi, tylko jedna ekipa 2007 zajęła wyższe miejsce niż my. To Chemik Bydgoszcz, który w zeszłym roku wygrał nieoficjalne mistrzostwa Polski w Wałbrzychu (Finał Finałów Deichmanna). Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że rok w tym wieku to dosłownie fizyczna przepaść, a jednak nasza drużyna wielokrotnie pokonywała starszych, ligowych przeciwników. 

Chłopcy pokazali wspaniałe serce do walki i niesamowite jak na tak młody wiek umiejętności piłkarskie. Mecze, które rozegraliśmy to także czas, w którym Olek miał okazję zgrywać się z nowymi kolegami. Od września zaczynają razem naukę w klasie piłkarskiej i jestem przekonany, że codzienne zajęcia sportowe wpłyną na ich dynamiczny rozwój. 

Bardzo się cieszę, że do klasy młodego Okonia idzie także kilku chłopców z rocznika 2008, którzy w tym roku wygrali finał miejski turnieju Deichmann i w najbliższą sobotę będą reprezentowali Bydgoszcz w Wałbrzychu na Finale Finałów. To już kolejna ekipa z mojego miasta, która zagra w tym wspaniałym wydarzeniu. 

[ŁO, tata piłkarza]

Prześlij komentarz

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter