poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Pomysły na prezenty urodzinowe i świąteczne dla młodego piłkarza

Piłkarskie przybory szkolne z Robertem Lewandowskim
Jeśli podobnie jak ja, zastanawialiście się kiedyś co można podarować młodemu piłkarzowi, to poniżej przedstawiam kilka propozycji na prezenty, które młody Okoń dostał od znajomych na swoje 10. urodziny. 
W ostatni weekend Olek zaprosił grupę najbliższych znajomych na laserowo-paintballowe strzelanie w bydgoskim Laser Fight.

Takie urodziny, to doskonała okazja żeby porozmawiać sobie z małymi piłkarzami i powspominać wspólne chwile na boisku. Powiem wam że, Olek ma wspaniałych znajomych. To niesamowite uczucie dla rodzica, kiedy widzisz, że twoje dziecko ma fajne relacje z rówieśnikami. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że młody ma kumpli na boisku, podwórku i w szkole, ale w takich chwilach, widać to wyraźniej, szczególnie podczas składania życzeń. Łezka kręci się w oku taty piłkarza, kiedy widzi, że jego syn jest kimś ważnym, nie tylko dla rodziców, ale także dla szerszej grupy osób.

Może zainteresuje cię także: Co dla młodego piłkarza pod choinkę?

Jeśli przed piłkarskimi urodzinami u waszych znajomych, będziecie szukali pomysłu na prezent, to może poniższe zdjęcia pomogą wam dokonać wyboru. Młody Okoń jest zachwycony! Wrzucam kilka zdjęć do naszego blogowego działu SPRZĘT

[ŁO, tata piłkarza]

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter