sobota, 7 stycznia 2017

Co dla młodego piłkarza pod choinkę?


Podczas jednych z ostatnich zajęć w Brazilian Soccer School, trener zapytał Olka - co dostałeś od gwiazdora? Kiedy młody wymienił to, co znalazł pod choinką, trener powiedział - przekaż gwiazdorowi, że go lubię!

Na pewno nie raz zastanawialiście się co kupić na gwiazdkę lub inną okazję swojemu małemu sportowcowi. Wiadomo, piłka się zawsze przyda, torba? Pewnie ma z klubu, ochraniacze? Kolejne? Książkę o Ronaldo, Messim, albo Lewym? Na pewno już ma. No dobra - najnowszą Fifę?

Wbrew pozorom, kilka razy w ciągu roku, jako rodzice stajemy przed dość trudnym wyborem - co kupić małemu piłkarzowi. Nie mówiąc już o np. piłkarskich urodzinach kolegów :)

U nas gwiazdor w tym roku przygotował kilka sztampowych pozycji: dwie piłki, korki (pisałem o nich TUTAJ), a u chrzestnego zostawił fajną torbę treningową. Tak się też złożyło, że akurat na gwiazdkę kupiliśmy nowy strój do Brazilian Soccer School.

Zobacz więcej moich wpisów tutaj --- > SPIS TREŚCI < ---  

Kiedy przeglądałem fora pod kątem prezentu dla młodego piłkarza natrafiłem jeszcze na: aktualne karty z piłkarzami oraz album do nich, stroje z nazwiskami znanych zawodników, gadżety z oficjalnego sklepu Reprezentacji Polski, piłkarzyki większe lub sprężynowe, piłkarska gra planszowa, bilet na jakiś ciekawy mecz, fotel w kształcie piłki, pościel piłkarską, jeśli dziecko nie trenuje to np. voucher na pierwsze zajęcia, proste sprzęty treningowe jak np. drabinka koordynacyjna, paliki, wieszak na medale, fototapeta, fajne getry, książki z ciekawostkami ze świata futbolu, dres piłkarski. 

Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły na prezenty dla młodego zawodnika, to napiszcie o nich w komentarzach, dopiszę je do listy.

Może was zainteresuje: 1) Jak zaczynaliśmy? LINK  2) Gdzie obecnie trenujemy? LINK  

[tata piłkarza]

Prześlij komentarz

Wpisz szukane słowo i wciśnij Enter